Amma w Londynie, 01-03 listopada 2019

Witajcie.

W tym roku wybieramy się na spotkanie z Ammą do Londynu.
Program Ammy zaczyna się tam 1 i kończy 3 listopada rano.
Jeśli ktoś chciałby uzyskać informacje na temat programu lub dołączyć do grupy, która wybiera się z Warszawy, to zapraszam do kontaktu:
Kasia mail: szklarska.kasia@gmail.com, tel: 692-876-879

Przeloty.
Wizzair – nasz przelot.
Za 358 zł można kupić bilet Wizzair, Warszawa Chopin – Londyn Luton, Londyn Luton – Warszawa Chopin z małym bagażem  podręcznym (40x30x20cm),
lub za 476 zł – 502 zł z małym bagażem podręcznym (40x30x20cm) + normalnym 10 kg bagażem podręcznym (55 x 40 x 23 cm), który możemy wziąć na pokład lub nadać, w zależności, jaką opcję wybierzemy przy kupnie biletu.
https://wizzair.com/pl
Szczegóły lotu:
Wylot z Warszawy Chopina – 1.11. o godz. 11:55.
Powrót z Londynu Luton – 3.11 o 14.20.
Jeśli ktoś chce dołączyć, zapraszamy ?

Ryanair – tańsza opcja.
Za 308 zł można kupić bilet Ryanair, Warszawa Modlin – Londyn Stansted, Londyn Stansted – Warszawa Modlin z małym bagażem podręcznym (40x20x25cm),
lub za 395 zł – 414 zł, z małym bagażem podręcznym (40x20x25cm) + normalnym 10 kg bagażem podręcznym (55 x 40 x 20 cm), który możemy wziąć na pokład lub nadać, w zależności, jaką opcję wybierzemy przy kupnie biletu.
https://www.ryanair.com/pl/
Szczegóły lotu:
Wylot z Warszawy Modlin – 1.11. o godz. 12:10.
Powrót z Londynu Stansted – 3.11 o 14.05.

Nocleg
Noclegu najlepiej szukać za pośrednictwem www.booking.com lub www.airbnb.pl. Jest możliwość znalezienia kwater w bliskiej okolicy Sandown Park Racecourse w Esher lub w sąsiednich miejscowościach, co pozwoli na szybki dojazd pociągiem lub taksówką. Oczywiście, najwięcej noclegów oferuje centrum Londynu, co też jest korzystne, bo przejazd pociągiem z centrum Londynu do Esher zajmuje około 30 minut.

Nocleg dla sevy.
Dla osób chcących zaangażować się w sevę (bezinteresowne służenie) podczas programu przez 6 godzin dziennie (np. krojenie warzyw, pomoc w kuchni, zmywanie, sprzątanie), możliwy jest nocleg na hali na własnym sprzęcie.
Formularz dla wolontariuszy znajduje się na stronie: http://www.amma.org.uk/Ammas-visit.html, mailowy kontakt do seva office: seva@amma.org.uk.
Ponieważ nie korzystałam z tej opcji, nie jestem w stanie podać szczegółów co do ceny za nocleg na hali i opcji wyżywienia, która w tę cenę wchodzi.

Jedzenie.
Na hali jest kuchnia indyjska i europejska, kawiarnia z przekąskami, kanapkami i słodkościami.

Transport na halę.
Spotkanie w Londynie odbędzie się w hali wyścigów konnych Sandown Park Racecourse, Esher
http://www.amma.org.uk/Ammas-visit.html

Z lotniska w Londynie (niezależnie, czy Luton, czy Stansted), trzeba wcześniej kupić przez internet bilet na autobus, najlepiej do stacji Victoria Coach Station, która jest w samym centrum Londynu https://www.nationalexpress.com/en/airports

Z centrum Londynu na miejsce można dostać się pociągiem ze stacji Waterloo; trzeba kupić bilet na pociąg do Esher, a z dworca w Esher jest już tylko 15 min spacerkiem do hali Sandown Park.

Jest możliwość wziąć taksówkę (polecam zainstalować Ubera, będzie dużo taniej) z lotniska do Esher albo ze stacji Victoria Coach Station do Esher, co będzie droższe niż autobus / pociąg, ale bardziej komfortowe.

Jeśli ktoś potrzebuje dodatkowych informacji, zapraszam do kontaktu:
Kasia mail: szklarska.kasia@gmail.com, tel: 692-876-879

| Spotkania, spotkania i działania