Odkrywanie naszego Prawdziwego Domu – Spotkanie Br Shubamritą

Z wielką radością chcielibyśmy Was poinformować, że w  czerwcu odwiedzi nas Brahmaczari Shubamrita.

Spotkanie odbędzie się w Warszawie 13 czerwca, w czwartek, w Centrum Konferencyjnym „Wilcza” sala E, godz.Wykład, który Swami wygłosi w tym roku nosi tytuł „Odkrywanie Naszego Prawdziwego Domu”.

Br. Shubamrita, jeden z najbliższych uczniów Ammy, poprowadzi spotkanie oraz wykład, który w tym roku nosi tytuł „Odkrywanie naszego Prawdziwego Domu”, opowie o praktycznym zastosowaniu odwiecznych duchowych zasad i praktykowaniu ich w życiu codziennym. Oprócz wykładu Br. Shubamrita będzie śpiewał duchowe pieśni i poprowadzi medytację.

Na życzenie Ammy, Br. Shubamrita regularnie podróżuje po Europie, prowadząc duchowe wykłady i nauczając medytacji i jogi. Korzystając z ponad 20 lat doświadczenia, jako jeden z najbliższych uczniów Ammy i jej osobisty tłumacz, Br. Shubamrita dzieli się znajomością wschodnich tradycji duchowych w sposób łatwo zrozumiały. Prezentuje głęboką mądrość indyjskiej duchowości w prosty i praktyczny sposób, często – jako uczeń Ammy – opierając się na swoich osobistych doświadczeniach.

Wstęp na program jest bezpłatny.

Br. Shubamrita jako mnich żyje u boku Ammy od 1989 roku. Regularnie prowadzi wykłady i seminaria na temat radzenia sobie ze stresem oraz medytacje, w Europie, Australii, Afryce, Indiach i na Bliskim Wschodzie. Jest znany również jako utalentowany pieśniarz i twórca badżanów.

Krótki film o Br. Shubamricie:
https://www.youtube.com/watch?v=RCSd8Kp8mik

http://www.embracingtheworld.org/

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Podczas programu bedzie mozna kupić wege przekąski i słodkości oraz wegańskie mango lassi. 🙂

Zapraszamy również do współpracy wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc w organizacji programu, rozreklamowaniu wydarzenia, przygotowaniu sali, posiłków, przekąsek itp.

Zapraszamy na naszego Facebooka

https://www.facebook.com/events/376366039668379/

| Spotkania, spotkania i działania