Poranne praktyki z okazji Nawaratri

Nawaratri

Z okazji wiosennego Nawaratri, które rozpoczyna się 25 marca, chcielibyśmy zaprosić Was serdecznie na poranną, wspólną praktykę Arciany oraz mantry „Lokah Samastah Sukhino Bhawantu„. Praktykę rozpoczynamy 25 marca i będziemy praktykować przez dziewięć dni o godzinie 6 rano.

Spotkania live bedą transmitowane na stronie facebookowej Stowarzyszenia Amma Polska.

Aby ułatwić komunikację, tworzymy grupę „Nawaratri” na facebookowym messengerze. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na facebooku z Marcin David Krol (Marcin.Krol.102). Dodamy Was do grupy i codziennie rano będziemy udostępniać link transmisji na żywo.

Satsang online

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy Was na satsang online w intencji pokoju i wszystkich czujących istot na profilu Stowarzyszenie Amma Polska. Spotykamy się o godzinie 21.30.

Aby ułatwić komunikację, tworzymy grupę „Amma Polska medytacja” na facebookowym messengerze. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na facebooku z Marcin David Krol (Marcin.Krol.102). Dodamy Was do grupy i będziemy przed spotkaniem udostępniać link transmisji na żywo.

W programie:

Recytacja 108 imion Ammy.

Recytacja mantry „Om Lokah Samastah Sukhino Bhawantu”

Medytacja „Białe Kwiaty”

„Ofiarujmy swoje gorące modlitwy Bogu i módlmy się o łaskę, wkładając w to tak wiele starania, jak tylko zdołamy. W ten sposób, będziemy mogli zapanować nad tą trudną sytuacją, z którą mierzy się teraz ludzkość. Z boską łaską, niech obecna sytuacja wkrótce minie”. – Amma

Pozdrawiamy Was serdecznie

Stowarzyszenie Amma-Polska

| Spotkania, spotkania i działania