Radość z życia – Spotkanie z uczniem Ammy Br Shubamritą

Z wielką radością chcielibyśmy Was poinformować, że 19 czerwca odwiedzi nas Brahmaczari Shubamrita.

Br. Shubamrita, jeden z najbliższych uczniów Ammy, poprowadzi spotkanie oraz wykład, który w tym roku nosi tytuł „RADOŚĆ Z ŻYCIA”, opowie o praktycznym zastosowaniu odwiecznych duchowych zasad i praktykowaniu ich w życiu codziennym. Oprócz wykładu Br. Shubamrita będzie śpiewał duchowe pieśni i poprowadzi medytację.

Spotkanie z br. Shubamritą odbędzie się w Warszawie, 19 czerwca w Centrum Konferencyjnym „Wilcza” sala E, o godz. 18.30
ul. Wilcza 9, 00-538 Warszawa

Na życzenie Ammy, Br. Shubamrita regularnie podróżuje po Europie, prowadząc duchowe wykłady i nauczając medytacji i jogi. Korzystając z ponad 20 lat doświadczenia, jako jeden z najbliższych uczniów Ammy i jej osobisty tłumacz, Br. Shubamrita dzieli się znajomością wschodnich tradycjiduchowych w sposób łatwo zrozumiały. Prezentuje głęboką mądrość indyjskiej duchowości w prosty i praktyczny sposób, często – jako uczeń Ammy – opierając się na swoich osobistych doświadczeniach.

Wstęp na program jest bezpłatny.

Br. Shubamrita jako mnich żyje u boku Ammy od 1989 roku. Regularnie prowadzi wykłady i seminaria na temat radzenia sobie ze stresem oraz medytacje, w Europie, Australii, Afryce, Indiach i na Bliskim Wschodzie. Jest znany również jako utalentowany pieśniarz i twórca badżanów.

Krótki film o Br. Shubamricie:
zobacz film

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Podczas programu bedzie mozna kupić wege przekąski i słodkości oraz wegańskie mango lassi. 🙂

Zapraszamy również do współpracy wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc w organizacji programu, rozreklamowaniu wydarzenia, przygotowaniu sali, posiłków, przekąsek itp.

| Spotkania, spotkania i działania