Satsang online ze Swamim Shubamritanandą Puri

Kochani,

W związku z prośbami wielu osób, Swami Shubhamritananda Puri poprowadzi wykład i medytację live, w niedzielę 22 marca o godzinie 17.30 czasu polskiego na swoim kanale na YouTube. Podzielcie się proszę tą informacją i zaproście osoby, którym bliska jest Amma. Swami cieszy się na spotkanie z nami.

Link do spotkania: https://www.youtube.com/watch?v=IXTK_LAcVkQ&feature=youtu.be

Satsang online

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy Was także na codzienny satsang online w intencji pokoju i wszystkich czujących istot na profilu Stowarzyszenie Amma Polska. Spotykamy się o godzinie 21.30.

Aby ułatwić komunikację, tworzymy grupę „Amma Polska medytacja” na facebookowym messengerze. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na facebooku z Marcin David Krol (Marcin.Krol.102). Dodamy Was do grupy i będziemy przed spotkaniem udostępniać link transmisji na żywo.

W programie:

Recytacja 108 imion Ammy.

Recytacja mantry „Om Lokah Samastah Sukhino Bhawantu”

Medytacja „Białe Kwiaty”

„Ofiarujmy swoje gorące modlitwy Bogu i módlmy się o łaskę, wkładając w to tak wiele starania, jak tylko zdołamy. W ten sposób, będziemy mogli zapanować nad tą trudną sytuacją, z którą mierzy się teraz ludzkość. Z boską łaską, niech obecna sytuacja wkrótce minie”. – Amma

Pozdrawiamy Was serdecznie

Stowarzyszenie Amma-Polska

| Spotkania, spotkania i działania